Zima idzie – przyodziać się trzeba

langll / Pixabay

Dopiero co lato skończyło smagać nas słonecznymi promieniami, a już jesień zbliża się coraz pewniejszym krokiem ze swoimi niskimi temperaturami i mokrawą aurą. Warto zatem rozpocząć kompletowanie ubrań w swojej szafie, które minimalnym nakładem finansowym pozwolą zabezpieczyć się przed niekorzystną aurą.

Moment przejściowy pomiędzy letnimi temperaturami, a jesiennymi ochłodzeniami to dobry moment, by zainwestować w ciepły płaszcz. W tym sezonie modne stały się płaszcze wyglądem przypominające koszule. Trzeba przyznać, że ta alternatywa jest zarówno praktyczna, jak i elegancka. Dostępne w różnych kolorach, jednak najpopularniejsze w tym sezonie są odcienie naturalne, jak: beżowy, kremowy w wersjach pastelowych. Są delikatne dla oka, ale też uniwersalne, ponieważ te odcienie pasują do wszystkiego.
Dodatkiem pasującym do powyższych koszuli będą zdecydowanie botki, sięgające koniecznie do kostki. To gwarancja szyku i elegancji, ale również zabezpieczą przed niskimi temperaturami, dzięki czemu sprawdzą się idealnie na każdą okazję.